logo

Kerem Avşar Tarot Falı yorumcusu
Temsili Fotoğraf
Oğlak Burcu

Kerem Avşar

Tekrar sizlerleyim sadece ilişki açılımı bakıyorum ilginize teşekkür ederim

Hakkında

Marmara Üniversite mezunuyum.. Oğlak Burcuyum, burcumun bana armağanı olan 6. hissi oldukça kuvvetli bir kişiyim... Senelerdir kartlara olan merakım ile başladım bu işe ve sonunda hislerimle birleştirip etrafımdaki kişilere yardımcı oluyorum ve sizinde yüreğinize su serpmeye ışık olmaya geldim denediğiniz için asla pişman olmayacaksınız .

Tarot Falı
Sırada 0 kişi var
Başarı %99 Kredi 1500
Yazılı Sesli Chat Görüntülü Telefonla
Türkçe
Ortalama 45 dakikada yorum yapıyor.
08/10/2014 tarihinden beri 4328 tarot baktı
Yorumcu online olduğu zaman bana bildir

YORUMLAR

 • Kerem bey harika biri sizi tanıdığım için çok şanslıyım :) kerem bey sevgiler.
  09.09.2019
 • Keşke süre daha uzun olsaydı, ama yine de güzel vir faldı,öngörüleri çıkıyor Kerem Beyin teşekkür ediyorum kendisine
  05.09.2019
 • Öncellikle cok tatlısın kerem bey sagolun :) yolumu aydinlattiniz sizi asla unutmayacağım güzel bi sohbet oldu :))
  05.09.2019
 • Kerem’e bir iki hafta kadar önce karşıma çıkan birini sordum. Bu kişi bana içkili bir ortamda çıkma teklifinde bulunmuştu ben de ciddiye almıştım. Kerem de ciddiye alma bu adam böyle gündelik ilişkilerden hoşlanıyor ciddi bir ilişki düşünmüyor demişti. Bu kişi hayırlı mı diye gittiğim diğer yorumcular hepsi sana aşık olmuş bu adam dediler. Ben de bir ümit telefon bir haber bekliyorum. En sonunda dayanamayıp adamı aradığımda beni
  05.09.2019
 • 04.09.2019
 • Bakıcaz görücezzzzz ??
  04.09.2019
 • Kerem beyi uzun zaman beklediğime değdi, kibarlığı beni çok memnun etti, umarım öngörüşerini yaşayıp tekrar döneceğim
  01.09.2019
 • Kerem abiii dert ortağım sırdaşım arkadaşım abim kısaca herşey. Ne zaman başım sıkışsa ona koşuyorum söylediklerini yaptığımdan beri çok mutluyum. Allah onada güzel gönlünce nasip etsin herşeyi. Bu siteye üye olduğumdan beri kendimi bana en iyi anlatan beni kendimle yüzleştiren yol gösteren öngörülerini yaşadığım tek yorumcu. İyi ki varsın abi ??
  30.08.2019
 • Kerem beye tam 5 yıl önce yine fal baktırmıştım. Hakkımda olumsuz şeyler söylemişti. Çok kızmıştım.Çünkü bütün sitede ki hemen hemen herkese fal baktırmıştım. Herkes geri dönecek seni seviyor diyordu . Ama Kerem bey hayır dönmeyecek dedi. Zor bi süreç ti ve Kerem bey haklı çıktı. Geri dönmedi. Ve 5 yıl sonra yine kızdığım halde sitedeki bazı kişilerden yorum alsamda yine Kerem beyi buldum. Bazen gerçekler acı ama gerçek oluyor. Teşekkürler gerçekçi davrandığınız için. Bu dedikleri de gerçek çıkarsa yine gelip yorum yapıcam. Bende birine fal baktırmadan yorumları okuyorum baktırmak isterseniz baktırın ama olumsuza açık olun.Benim gibi kızıp 5 yıl sonra geri döndüğünüzde hiç yoktan haklıymışsın diyebilin.Teşekkürler
  30.08.2019
 • Uzun zamandir kullanmadigim binnazi sadece Kerem Bey sayesinde aktif kullanir oldum.Ne soylediyse yasiyorum.İyi ki kesfettim artik kacirmam kendisini,.Buraya biraz fazla orasi net!
  29.08.2019
 • Kerem bu sitede Tarot için geldiğim tek uzman. Hatta siteye Kerem bir ara verip yeniden döndükten sonra ben de döndüm. Onsuz bir binnaz abla düşünemiyorum bile. Benim listemde iki kişi var kayıtlı ki bu siteye iki senedir Altın üyeyim ve hemen hemen tüm yüksek puanlı yorumcuları denedim, kimseye haksızlık olmasın ama Kerem gerçekten Tarot’ta bir numara. İstisnasız tüm sorunlarımı konuşabildiğim beni her zaman anlayışla karşılayan asla yargılamayan ama doğruları da söylemekten geri durmayan işinin ehli gerçek bir yorumcudur Kerem. Pembe tablo çizmiyor istediklerini söylemiyor diye kötü yorumda bulunanlardan dahi hiç çekinmez ne hissederse söyler. Onunla yola çıktığımdan bu yana dertli olduğum bir konuda asla bana ümit vermedi. Gelişmeleri beklediği aylarda yaptığım hatalar nedeniyle yaşadığım ertelenmelerde yaptığım yanlışları en iyi bir şekilde analiz etti. Bu ay ısrarla doğrudan iletişim görmediğini ancak üçüncü kişilerden haberler alacağımı söyledi dediği gibi de oldu. Yengeçlik yapıp fazla duygusallaştığım zamanlarda peki böyle yapman doğru mu diye o kadar nazik sorar ki keşke Kerem’e sorsaydım da öyle yapmasaydım dersiniz. Burada yer alan veya yer alabilecek hiçbir olumsuz yoruma katılmadığım gibi kendisini hiç tanımadığım halde benim gibi şüpheci bir insanda yarattığı güven bile denenmesini hak ediyor. Üzmeyin Kerem’imi o bir tane:)
  26.08.2019
 • Kesinlikle 1500 kredilik bi seans değil yazılı iletişim sıfır zaman ve bakiye israfı bir de tekrar bakmayacapım diyor sanki bir daha gelecekmişim gibi...manidar
  25.08.2019
 • fazla soze gerek yok o anlatsin siz yasayin:)))
  24.08.2019
 • Dediklerinin arkasında duran son derece hisleri kuvvetli sizi yönlendiren ne yapmanız gerektiğini söyleyen bir dost
  24.08.2019
 • Yine Kerem’in gerçekleri gördüğü ve olduğu gibi söylediği için benim kızdığım kabullenmek istemediğim ama onun doğru bildiğinden şaşmadığı için önce kavga edip sonra barışarak ayrıldığımız bir seans oldu:)))) Aldınız siz mesajı, sıkıysa gelmeyin şimdi:))
  22.08.2019
 • Tesekkurler yenıden gorusmek uzere bu sıtede cok fal bakan oldu hepsı bu ılıskı guzelsonlanacak ıstedıklerın olacak soyledı 8 aydır ılk lez farklı yorım aldım cunku gıdısat onlar dedıgı gıbı degol cok sag olun farklı yorum ıcın
  21.08.2019
 • Kerem Bey’e çok teşekkür ediyorum. Söylediklerinin vadesini bekleyip yine görüşeceğimizi umuyorum kendisiyle...Sevgiler
  19.08.2019
 • süper buldum tebrik ediyorum kendisini çok net konuştu benimle
  19.08.2019
 • Kerem sadece bir yorumcu değil aynı zamanda size hatalarınızı ve sonuçlarını gösteren bir ayna benim gözümde. Asla siz öyle istiyorsunuz diye bir şey söylemez Kerem. Eğer duymak istediklerinizi duymak için geldiyseniz asla istediğinizi alamacaksınız çünkü Kerem sırf bana daha çok gelsinler diye yorum yapmaz kendine dürüst insanları tercih eder ki mesleğinin hakkını verebilsin.
  12.08.2019
 • Kerem Bey’den ilk defa destek aldım. Kendinden emin olarak çok güzel yorumladı falımı. Şimdi dediklerinin netleşmesini sabırsızlıkla bekliyorum.
  11.08.2019
 • Onun yorumlarını öngörülerini tavsiyelerini almadan asla geçmem.Ne görürse olumlu olumsuz her şeyi söyler.Söylediği ne varsa takır takır çıkar karşınıza.Verdiği tavsiyelerle önümüzü görebilmemizi,feraha çıkmamızı sağlar.Tarottaki tek doğru adres.Gelmeyen çok şey kaçırır. 10 numara 5 yıldız!!!
  11.08.2019
 • İlk kez geldim ama son olmayacak :)
  11.08.2019
 • Bugüne kadar bana söylediği herşey bir bir tuttu , arayacak dedi aradı ve hatta ne söyleyeceğini dahi söyledi . Büyük bir umutla yeni yaşanacak öngörüleri bekliyorum . Kerem beyi tek geçerim.
  10.08.2019
 • ilk defa baktirdim.verdigi tarihleri bekleyeceğim.gercekten iyiydi
  10.08.2019
 • 4 yıl önceydi hayatımla ilgili yaşanacak çok önemli bir birlikteliği görmüştü Kerem Bey ve dediği gibi oldu. Sonrasında yıllarca onu yakalamaya çalıştım. Dediği herşey harfi harfine oldu ve cidden 4 yılımı etkileyen bir olay döngünü yaşadım. Tekrar geldim yine herşeyi tüm yaşananları anlattı bu sefer. Geri dönmüşken bir insanın onu kaçırması mümkün değil. Bence kesimlikle bir şans vermelisiniz...
  10.08.2019
 • Keremcim bir tane sağolsun. Herkes sevdiğimin adamın bu ay beni arayacağını söylerken o aramayacağını ama başkalarının aracılığı ile birbirimize haberler gideceğini söyledi hakikaten de öyle oldu. Keremcim size boşa umut vermez ne görüyorsa onu söyler, hayatınıza ışık tutar, renk katar. Yaşadıkça vay be Kerem bunu da bildi dediğim zamanlar çok oldu. Varlığına minnettar olduğum az insanlardan biri.
  10.08.2019
 • ❤?????❤
  10.08.2019
 • Cok tesekkur ederim
  09.08.2019
 • Kerem Beyin dediklerini bes gun gibi kisa bir süre de harfiyen yaşadım ve yine kendisine geldim.Destegi ve objektif yaklaşımıyla en önemlisi de dediklerini birebir yaşadığım için kendisi çok özel bi yerde.Mutlakaa deneyin!İyi ki tanışmışız,iyi ki var ????
  09.08.2019
 • Kerem beye buradaki yorumlardan yola çıkarak geldim. Gerçekten insana olanı net bir şekilde söylüyor. Naifliği ve inceliğinden söz etmiyorum bile . Yaşadığım ve söylemediğim şeyleri bile bana söyledi. Heyecanla verdiği tarihi bekliyor olacağım diğer falda görüşmek üzere. ??????
  08.08.2019
 • O kadar harika bir yorumcu ki gerçekten fazlasıyla hakediyor kredisini umarım söylediği şeyler gerçekleşir ki ben inanıyorum dediklerini de bir bir yapacağım kendisiyle daha önce tanışmamış olmamı da bir kayıp olarak değerlendiriyorum iyi ki tanımışım!
  08.08.2019
 • Kerem bey çok iyi niyetli ve pozitifsiniz umuyorum ki herşey söyledikleriniz gibi olur :)
  07.08.2019
 • Beklediğime değdi diye düşünüyorum,uzun zamandır kendisini müsait yakalamay çalışıyordum.verdiği tarih ve öngörülerin gerçekleşmesi akabinde de tekrar görüşücez,çok çok teşekkür ederim ??
  06.08.2019
 • Canım o benim ????????
  06.08.2019
 • Kerem bey efsanedir çok uzun zamandır ona danışıyorum ve dediklerini yaşayıp yine geliyorum, hem falımı yorumluyor hem tavsiyelerde bulunuyor, tek geçerim, kocaman sevgiler❤️
  06.08.2019
 • Kerem bana aylar önce erkek arkadaşın seni aldatıyor demişti ben de inanmamıştım çünkü erkek arkadaşım bana o sıra iyi davranıyordu. Cep telefonuna dikkat et demişti yine aldırmadım. Bunu söyledikten bir iki ay sonra erkek arkadaşımın beni aldattığın kadın kapıma dayandı mahallede beni rahatsız etmeye başladı. Çok üzülerek ayrılacağımı da söylemişti Kerem hepsi gerçekleşti. Kerem iyiyi de kötüyü de söyler hiç saklamaz kıvırmaz yalan konuşmaz. Bu sitede tanıdığım en iyi iki yorumcudan biri Kerem. Hayatınızı elinize almak ve uyuduğunuz uykudan uyanmak istiyorsanız Kerem’e gelin. Verdiğim para kuruşuna kadar helal olsun.
  05.08.2019
 • Ongorusu yorumu sahane:) ne dese ayrica cikiyor! Tam bir dert ortagi!
  05.08.2019
 • Yıllardır bu platformda her sıkıntım olduğunda uğrardım.Son zamanlarda tüketiciye yapılan haksızlıklardan dolayı ara vermistim.Bugun Kerem beyden aldigim danışmanlık beni yeniden buraya baglayacak tek sey olacak.Ciddi anlamda bu kadar ilgili,objektif ve direkt tarih zaman aralığı veren ve bunun arkasında duran bi yorumcuyu bu sitede gormek beni sasirtti.Ayrica kendisi cikar gütmeden,yardimci olabilmek adina her soruma net cevaplar verdi.Yakalarsaniz kacirmayin!!Ben danismanlik aldigim icin kendimi sansli hissediyorum.Sevgiler
  04.08.2019
 • Sevgili kerem... Nisan ayı için bir olay öngörmüştü ve ben bunun mümkün olmadığını düşünmeme rağmen,oldu.Sonra Kerem beye uzun süre ulaşamadım.Diğer yorumcuların öngörüleri olmadığı ve boşa maddi ve manevi kayıp olduğunu düşünerek kimseye danışmadım.Bugün Kerem beyi görünce yakalamak için uğraşarak,kendisinden yorum aldım ve yine aynı kibar ve emin tavrıyla tüm olabilecek öngörülerini paylaştı.İşini çok iyi yapıyor.Emekleri için çok teşekkürler.Sevgiler .
  01.08.2019
 • Süperrr
  01.08.2019
 • Kerem bey harika bir yorumdu emeğinize sağlık çok teşekkür ediyorum. Sizi unutmak ne mümkün. herşey gönlünüzce olsun
  01.08.2019
 • Uzun zamandır yoktu gelmesine çok sevindim söylediği hersey harfiyen çıktı inanılmaz başarılı kesinlikle sonuna kadar güvenebilirsiniz yine hep gelicem sadece kendisine
  31.07.2019
 • Kendisine belirli aralıklarla mutlaka gelirim.Hayatımda gelişme olacağı zaman yorumunu almazsam olmaz :) Çünkü biliyorum ki dediği tak çıkacak karşıma..Hisleri yorumları sözleri her şeyi on numara olan yorumcudur kendisi.. Tarotta tek kesinlikle.Herkese tavsiye ederim gönül rahatlığıyla gelin ve gerçekleri bir de ondan duyun :)
  30.07.2019
 • harikaaaa her zaman
  30.07.2019
 • muhtesemmm
  30.07.2019
 • Teşekkür ederim ?
  29.07.2019
 • Şahane bir yorumdu... ❤️❤️❤️❤️❤️
  29.07.2019
 • Harika birçyorumdı çok teşekkür ederim harikasınız tekrar güzel haberler ile görüşmek üzere
  29.07.2019
 • muhtesemmmmmmmmmmmmmmmmmmm
  28.07.2019
 • tekrar görmek cok iyi geldi harika
  28.07.2019
 • Kerem beye çok teşekkür ederim, verdiği süreyi bekleyip tekrar geleceğim:) Ekim önemli Kerem bey, sevgiler :))
  28.07.2019
 • Çok uzun zamandır aktif olmasını bekliyordum Kerem bey'in ve şansıma onu aktif yakalayabildim :) ilk kez danıştım kendisine ve hayranlıkla dinledim , her şeyi harfi harfine bildi. Içim rahatladı , iyi ki uğramışım yanına :) dedikleri gerçeklestiğinde bu sefer haber vermeye geleceğim Allahın izniyle :)
  09.07.2019
 • Valla bir önceki danışanın yorumlarına tamamen katılıyorum. Kerem’e de dedim güven duygum geri geldi Kerem’in geri dönmesiyle. Binnaz abla Kerem gibi yorumcular olmadan çekilmiyor. Hele son dönemde elimizden aldıkları soru sorma opsiyonu da tuz biber olmuştu, Keremcim tam zamanında yetişti. Binnaz abla Kerem gibi yorumculara şükretsin ve kaçırmasın. Bizim gibi “VIP” danışanlar bile elini ayağını çekebiliyor. İyi ki döndü Kerem artık sadece onun için bile siteye gireceğim.
  08.07.2019
 • Çok çok teşekkür ederim , sevgiler
  08.07.2019
 • Buraya ne yazsam diye düşünüyorum Bu kaçıncı gelişin bilmiyorum Kerem Bey konuşuyor her defasında tek tek zamanında yaşamama rağmen bir ara kuşkuya düşüyorum diyorum ki herhalde bu sefer yanılacak ama yok tam günü geldiğinde gerçekleşiyor ve ben hayrete düşüyorum bir süre sitede yoktu Binnaz ablaya Serttaş Taşdelen'e ve yönetimi attığım mesajların haddi hesabı yok Kerem Avşar dönmeli diye çünkü boş umutlar vermiyor Ney nasıl gerçekleşecek sonu söylüyor gerçekten kendine dürüst olduğu için minnettarım boş hayalleri umutlara kaptırmıyor çok zor zamanlar geçirdim ve hepsinde dedikleri oldu kendisine çok teşekkür ediyorum gerçekten denenmesi gereken kişi çok çok çok sağ olun Binnaz abla sakın Kerem Avşar'ı kaybetme onun burada oluşu bile huzur veriyor
  05.07.2019
 • Gerçekleri duymak istiyorsanız ve buna hazırsanız tek geçerim Başka kimseye gitmenize gerek yok Kerem birtanedir
  02.07.2019
 • Nasil mukkemmel bir insannn... kerem beyi dinledikçe ne cok pembe tablo cizilmis diyorum 2. Gelisim yine gelicem yine gelicem.... ilk söyledikleri verdigi tarihler harfi harfine hersey cıktı.. boş umut vermiyor gerçekler neyse o insallah bu soyledikleride çıkar cok sevgilerr❤❤
  11.04.2019
 • Nasıl özlemişim! Senin desteğin olmadan geçirdiğim şu zamanlar zul oldu bana. Hep düşündüm Kerem ne derdi nasıl yap derdi nerede beni uyarırdı dikkat et düşeceksin derdi ama yine de beni düşmekten kurtarırdı ayağa kaldırır elimden tutardı yine sarmalayıp pamuklara sarardı. Ah derdi yine yengeçliğin tuttu ben sana demedim mi:) uzun gitme Kerem’im özleniyorsun buralarda:)
  02.04.2019
 • Çok değerlidir kendisi benim için
  22.03.2019
 • ❤️
  11.03.2019
 • Canimmm iyi ki varsin
  11.03.2019
 • Iyi ki varsın
  05.03.2019
 • Gerçekten çok doğru tespitler yol göstericim ıyi ki var
  01.03.2019
 • Bana cesareti öğreten insan ıyi ki varsın:)
  26.02.2019
 • Kerem beye ikinci gelişim henüz öngörülerini yaşamadım ısrarla olucak diyor , içimdeki ses de ona güvenmemi söylüyor bekliyorum süreç henüz tamamlanmadı inşallah güzel haberlerle görüşmek dileğiyle, sevgiler ...
  26.02.2019
 • Kerem bey kendinden çok emin. Birebir yaşayacaksın o zaman aklına ben gelicem kerem demisti diyeceksin. Verdigi zamanlar çok uzak değil. Bakalım görücez. Ama bana yine de basit geldi yorum. Cok fazla bi sey demedi. Soylediklerini umarim cikar. Benden mutlusu olmaz. Ve yine kereme gelirim
  24.02.2019
 • Ne diyeyim gerçek dosttur o
  24.02.2019
 • Bu kederli kardeşine verdiğin destek olmasa bu kadar dimdik duramazdım ayakta. Adamı en son gördüğümde posta koymak yerine yalvar yakar olurdum belki. Hiç olmazsa derdim arkadaş kalalım. Senin bana verdiğin güç olmasa adama yokmuş gibi davranamazdım ensemde senin yine başlama yengeçliğe uyarını hissetmesem teslim olurdu o zalime. Her gün gelemesem de fırsat buldukça senin yanında almam soluğu bir tesadüf değil. Senden aldığım olumlu enerji güç ve destek paha biçilemez. İyi ki varsın iyi ki tanıdım seni.
  24.02.2019
 • Kerem çok değerli ıyi ki onu tanımışım
  23.02.2019
 • Sistemde ne var böyle bilmiyorum yorum yazdığım halde gitmemiş boş görünüyor kerem muhteşemmm insan ıyi ki seni tanımışım
  23.02.2019
 • Inşallah dediklerinizi yaşarım..çok isterim öyle olmasını.açıkcası bana göre düşük bi ihtimal gibi geldi başka yorumcuların pembe tablolarından dolayı ama eğer çıkarsa tekrardan mutlaka baktırmak isterim tesekkurler ilginiz icin
  23.02.2019
 • Hep içimi rahatlatan bir yorumcu, samimi ve sıcak. Ayrıca çok iyi
  22.02.2019
 • Bir önceki falımda resmen olacakları kendisi söylemişti ve ek olarak tavsiyede vermişti.Keşke tavsiyesini uygulasaydım süreç aynı dediği gibi oldu.Yorumlarının çıkmasına mı sevinsem yoksa dediklerine uymadığım için mi üzülsem bilemedim ama bildiğim tek birşey var ki o da kendisi tarotun ustası.Bundan sonra tavsiyelerine birbir uyacağım yoluma rehberlik ettiği için çok çok teşekkür ediyorumm
  21.02.2019
 • Yaa iki gündür yoruma ne yazsam diye düsünüyorum çünkü ne yazsam az. Fal yorumu zaten muhtesem umarim dedikleri de gerçeklesir ama kendisi oldukca emin bundan :) Kerem beyin kendisine gelince çok ilgili çok tatli biri. Bir kere g örüsün ne demek istedigimi anlarsiniz.
  21.02.2019
 • guzel ruh cok tesekkur ederim
  21.02.2019
 • Çok teşekkür ederim merakla bekliyorum söylediğiniz tarihleri
  20.02.2019
 • iyki varsin!
  20.02.2019
 • Keremciğim her zamanki desteğin ve dostluğun için çok teşekkür ederim. Sen olmasan şu zor günleri nasıl atlatırdım bilmiyorum. Altın kalpli bir insansın gerçekten. Başka yorumcular alınmasın ama bazı gerçekçi olmayan yorumlar duyduğumda Kerem’e gelip teyit etmek zorunda hissediyorum kendimi. Kerem bana eğrisiyle doğrusuyla bak kızmak yok diyerek başlayan cümlelerle açık açık herşeyi söylüyor. Olmayanı varmış gibi göstermek ya da oldurmak kitabında yok Keremin. Dürüst bir yorumcu arıyorsanız Kerem’den şaşmayın.
  20.02.2019
 • Daha önceki öngörülerini birebir yaşadığım için geldim inanılmaz güzeldi, çok şaşırdımm, hiç umudum yoktu, şimdi bakalım bunlar çıkıcakmı ki eminim şaşırmaya devam ediceğim . Yine gelicemmm ??
  19.02.2019
 • Kerem’e bu surec içerisinde bi kac kere geldim. Süreç , anlamlandıramadığım davranışlar hep onun öngördüğü gibi ilerledi. Dilerim bu şekilde devam eder. Sevgiler
  17.02.2019
 • Keremciğim sana ne kadar teşekkür etsem az. Maddi durumlar yüzünden çok sık gelemiyorum ama hep gelmeyi ve seninle sohbet etmeyi dilerdim. Moralimi yerine getirmek için yaptığın özel açılıma çok teşekkür ederim. Çok güzel cevaplar verdin dürüst ve samimi davrandın iyi kötü ne varsa söyledin. Dün akşam çok güzel rüyalar gördüm sayende. Şimdi kaderi fazla zorlamamak gerektiğini düşünsem de her düştüğümde beni ayağa kaldırmak için yanımda olacağına dair inancım tam. İnsan bu zor günlerde dost kim düşman kim anlıyor. Sen de kesinlikle en yakın dostlarımdan biri oldun bu kısa zamanda. Hiçbir art düşüncesi olmadığını bildiğin bir insanla sohbet etmek bile çok büyük nimet bu zamanda. İşte sen öyle bir insansın hamurun iyi senin. Çok teşekkür ederim benim gibi huysuz bir yengeç kadınına katlandığın için:) bol sevgiler.
  17.02.2019
 • Nasıl özlemişim Keremi nasıl...3 yıl olmuş..Tam üç yıl önce ona birini sormuştum o da bırak onu sen diğer hayalini gerçekleştiricekin o adamla olmıcak demişti..ve dediği gibi oldu.hayalimi gerçekleştirdim..ve yine geldim,yine danıştım yine güzel hislerini aldım..bir tarafım buruk olsa da öyle birşey söyledin ki bana ve biliyorsun çok çok istiyorum..inşallah olucak..tüm kalbimle buna inanıyorum..İyi ki varsın Kerem..dostsun..cansın..seni çok özlemiştim,sordujlarımdan ve verdiğin cevaplardan daha çok uzun zaman sonra senle hayallerimin başlangıç noktasında kaldığım yerden aynı heyecanla ve aynı sıcaklığınla karşılaman,karşılamam bu his anlatılamaz..çokçok kıymetli benim için..sen özelsin çok özelsin..çok teşekkürler tekrar tekrar..
  17.02.2019
 • saatlerce her konu hakkinda konusabilecegim bir dost gibi! hissiyati inanilmaz :) kesinlikle tavsiye ederim
  17.02.2019
 • Kerem Bey yorumunuzun gerçekleşmesini diliyorum diğer arkadaşlar ne güzel demiş Kerem demişti diye..sağolun.
  16.02.2019
 • Muhtesemm otesi bir insan kendisini tanıdığıma çok memnunum
  16.02.2019
 • Ne zaman çıkmaza girsem, ne yapacağımı bilmesem mutlaka kendisine gelip olacak süreçleri ondan dinlerim.Çünkü biliyorum ki dedikleri zamanı geldiğinde bir bir gerçekleşecek önceki fallarında olduğu gibi :) Derdime ortak olup bana rehberlik yaptığı için çok ama çok teşekkür ediyorum kendisine güvenerek her şeyi anlatıyorum iyi ki burada :))
  16.02.2019
 • Kerem bey , harika ... bayıldım
  15.02.2019
 • Kerem Beyden öncelikle 2014 Yılı baktırdığım fal ve verdiğim düşük puan ve yazdığım yorum için özür diliyorum. Çünkü 2014 teki tüm söyledikleri gerçekleşti. 5 Sene sonra yine kendisine çok beklenti içinde olduğum bir soruyu yöneltim. Beni kırmayıp yorumladı. İçten ve tutarlı yorumu için kendisine teşekkür ediyorum. O kötü yorumdan sonra bana tekrar fal baktığı için minnettarım.
  14.02.2019
 • Tek kelime ile Harika
  14.02.2019
 • Çok kibar birisi,durum analizi muazzam.Zamanı dolduracak boşluklar ve gereksiz laf kalabalıkları yok. Net,anlaşılır ve özverili bir bakımdı.Bence danışmalısınız.
  14.02.2019
 • Teşekkür ediyorum bütün bunlar imkansız gibi, Kereme kalırsa an meselesi demiştim geçen yorumda, bir ay geçmeden oldu ve 8 aydır yüzümü görmek istemeyen adam iletişim kurdu. Kerem şimdi de buluşmak görüşmek isteyecek, özlem çok fazla diyor, bunu da yaşarsam Keremin insan üstü gücü olduğuna inanacağım:))
  13.02.2019
 • Beş yıldız da ne... halt etmiş, bin tane yıldız olsa yine de kafi gelmez onun yorumlarının gücüne. Ben bu kadar gönlü, niyeti güzel bir yorumcu daha görmedim, yönlendirmeleri, sezgileri, uyarıları can kurtarıcı, ona danışmadan önemli bir olaya başlayamıyorum artık, çünkü hep haklı çıktı. Altın üye olarak, bu sitede onlarca fal baktıran biri olarak ben nasıl onu farkedemedim şimdiye kadar, O bir yana diğer yorumcular bir yana... Kerem Bey naif, empatik, hakkaniyetli, hassas, duyarlı, dúşünceli biri. sezgileri, ön görüleri zaten tartışmasız süpeeeer ötesi, BİLEN BİLİR, ama derim ki baktıran asla vazgeçemiyecek, bu ôvgü dolu yorumları okuduğumda bende demiştim doğrumu acaba yazılanlar diye, tek kelimeyle DOĞRU az bile tarif edilmiş, iyiki varsın Kerem sen hiç gitme burdan bizlerden... varlığına Şükran hep ışıkla kal
  13.02.2019
 • Kelimeler kifayetsiz kalıyor ne desem az çok nadir bulunan ıyi ınsanlardan
  13.02.2019
 • Kerem bey çok sempatik, yorumuda muhtesemdi. Öngörülerinin gerçeklesmesi için zaman var daha. Sabirsizlikla bekliycem artik :)
  13.02.2019
 • Eh bir insanın bütün dedikledi de çıkmaz ki canım:) Allah katında özel bir yerin var senin ben de bundan nasipleniyorum. Benim için dua etmen bile büyük bir nimet benim için. Birçok şeyde beni sarsıp kendime getirdin neden niçin öyle düşündüğümü hatalarımı yanlışlarımı gösterdin bana. Ve çok şükür ki ben şimdi daha iyiyim. Sitede indirim mi var koş Keremin yanına hepsini harca:) onunla sohbet aydınlanma yolunda bir adımdır senin için. Kendini daha iyi hissetme olanı biteni büyük resimden görebilme kişilik analizleri nokta atışlarıyla bu adama harcamayacaksın ya da kime harcayacaksın. Bak ben sana söylemedim ama sen bildin gördün mü diyerek onu kandıramayacağını anlayacaksın:))) sonra kikir kikir güleceksin içinden çünkü bileceksin ki bu oyun arkadaşı seni hiç bırakmayacak oh diyeceksin şükredeceksin iyi ki var Kerem ona sorarım o halleder:))
  13.02.2019
 • Keremcim sen olmadan bir hafta geçirebiliyor muyum ben acaba? Mümkün olsa direkt hat çekeceğim. Sen de diyorsun ya bütün bu süreçte hep yanında olabilsem şu zorlu günleri atlatmamda kendine ettiğin zarara engel olsam diye ben de isterdim inan. Ama biliyor musun hep yanımdasın aslında sağ omzuma bakıp orada olduğunu ve benim için hep iyiyi güzeli ve doğruyu dilediğini hayırlısı için dua ettiğini biliyorum. Tatlı atışmalarımızdan çıkardığım dersler benim için çok kıymetli. Bazen düşünüp gülüyorum Kerem olsa yine yengeçliğini gösterdin derdi diyorum:) ama inan sayende bu düğümleri çözeceğim ve hayatıma hep güzellikler akacak eminim. İyi ki varsın iyi ki tanıdım seni.
  13.02.2019
 • cok memnun kaldim tavsiye ederim:)
  13.02.2019
 • Yorumu çok çok güzeldi Doğru idi Kendisini kıtluyorum
  09.02.2019
 • Bir adam düşünün hayatını sizi iyileştirmeye adamış gibi hissettiriyor size. Sanki yaradan size onu yaralarınızı sarmaya göndermiş. Sizi pamuklara sarsın size dünyanın o kadar kötü bir yer olmadığını anlatsın. Düşündüğünüzde varlığına şükrettiğiniz Kerem dediyse mutlaka çıkar onun hisleri kuvvetlidir çıkmazsa da canı sağolsun dediğiniz altın kalpli bir insan Kerem. Siteye geldiğimde yorumlardan keşfetmiştim onu dedikleri kadar varmış. Arada azar da işitsem yanlış yaptığım için tatlı atışmalarımızı çok seviyor beni kendime getirdiği zamanları iple çekiyorum. Egomu bir kenara bırakıp ona teslim oluyorum çünkü biliyorum ki o her zaman iyi ve doğru yolu gösterir bana empati kurar üçüncü kişilere haksızlık etmez. Kerem gibi düzgün bir karaktere az rastladım bu sitede. Hiç ayrılmaması dileğimle.
  09.02.2019
 • Dediklerini yaşadım olmaz dediğim şeyleri bile. Yine yaşayacağım inşallah. Kerem çok başarılı gerçekten. Sitenin bir tanesi...
  07.02.2019

Giriş Yap

ya da
Giriş yapmak için e-posta adresinizi ve parolanızı girin.
Şifreni mi unuttun?
Giriş

Kayıt Ol

Fal baktırmanızı kolaylaştırmak için kayıt olun ve dükkan indirimlerinden haberdar olun!
Kayıt Ol

Kayıt Ol

Üyelerimize tanıdığımız ayrıcalıklardan faydalanmak istiyorsan aşağıdaki formu doldurarak sitemize kayıt olabilirsin.
ya da
Zaten üye misiniz? Giriş yapın

Şifre Sıfırla

Eğer daha önce şifre oluşturmadıysan veya şifreni unuttuysan, aşağıdaki formu doldurup e-mail adresine şifre sıfırlama talebi gönderebilirsin.

Üye Kategorileri Hakkında Bilgi

Üyelerimiz harcadıkça kazanıyor. Yer seviye yeni fırsatlar sunuyor.