logo

Neslişah Öztürk

Hakkında

Çocukluğumdan beri hislerimin kuvvetli olduğunu inanıyorum. Bu yüzden arkadaşlarımın bir olayda gelip önce bana danışırlar. Evet geleceği kimse bilemez ama olaylara baktığımda ve hislerimle hareket edip onlara olacakları söylediğimde sonuçlar beni hiç yanıltmıyor. Özellikle kahve falı bakmada oldukça iyi olduğumu söylerler. Yaşadığım yerde çok fazla kahve falı baktım. Bu yüzden kahve falı benim uzmanlık alanım diyebiliriz. Ben sadece sizin falcınız değil aynı zamanda her zaman dertleşip konuşabileceğiniz bir dostunuzum. Umarım memnun kalırsınız.

Kahve Falı
Sırada 1 kişi var
Başarı %47 Kredi 49
Yazılı Sesli Chat Görüntülü Telefonla
Türkçe
Ortalama 34 dakikada yorum yapıyor.
14/02/2020 tarihinden beri 3 fal baktı
Yorumcu online olduğu zaman bana bildir

YORUMLAR

  • .İzmir'de fal bakiyormusta belli bir ücret aliyormusta ....Bana orada bal bakcakmiş...O zaman Binnaz ablada işiniz ne orda fal bakın....Siz burada kafenize müşteri toplamayami geldiniz.....Siz önce fal bakmayı öğrenin bana keşke ilişkinizde bahsetseydiniz demişsiniz pardonda size hayat hikayesini anlatcam....O zaman fal baktirmanin anlamı ne size....Bir fal bakmışsınız onuda baştan savma kafadan sallamissiniz.....Bir de 2 yada 3 yılda evlenecekmisim....Ya siz benimle dalgamı geçiyorsunuz.....Siz bence İzmir'in kafelerinde fal bakmaya devam edin....Belki inanan olur size....Ama benim sizin yalanlariniza karnım tok....
    15.02.2020
  • emek için bile 5 puan veremiyorum ,soruma göre kafasına göre sallamış durmuş ,hiç bir nokta atışı yok,nabza göre şerbet bir de felaket tellalı ama lakin olaylar olmuş bitmiş zaten felaket yaşanmış neyin felaketini anlatıyor anlamadım.
    15.02.2020

Rüya Yorumu
Sırada 1 kişi var
Başarı %100 Kredi 49
Yazılı Sesli Chat Görüntülü Telefonla
Türkçe
Ortalama 0 dakikada yorum yapıyor.
14/02/2020 tarihinden beri 1 rüya yorumladı
Yorumcu online olduğu zaman bana bildir

YORUMLAR

Giriş Yap

ya da
Giriş yapmak için e-posta adresinizi ve parolanızı girin.
Şifreni mi unuttun?
Giriş

Kayıt Ol

Fal baktırmanızı kolaylaştırmak için kayıt olun ve dükkan indirimlerinden haberdar olun!
Kayıt Ol

Kayıt Ol

Üyelerimize tanıdığımız ayrıcalıklardan faydalanmak istiyorsan aşağıdaki formu doldurarak sitemize kayıt olabilirsin.
ya da
Zaten üye misiniz? Giriş yapın

Şifre Sıfırla

Eğer daha önce şifre oluşturmadıysan veya şifreni unuttuysan, aşağıdaki formu doldurup e-mail adresine şifre sıfırlama talebi gönderebilirsin.

Üye Kategorileri Hakkında Bilgi

Üyelerimiz harcadıkça kazanıyor. Yer seviye yeni fırsatlar sunuyor.