Saat
Dakika
Saniye

Her Zaman Yanında

Yorumcunu Seç, Falını Gönder

Fal Keyfi Cepte

Android ve IOS Uygulamalarımızla fal keyfi her an yanınızda!

Hemen indirin!

Yorumlama Yöntemleri

10.00'dan başlayan fiyatlarla fal baktırabilir, yorumlarınızı tercihinize göre yazılı, sesli, canlı sohbetle veya telefonla alabilirsiniz.

Yazılı Sesli Chat Görüntülü Telefonla
%
30
indirim
 

İndirimli Fal Kredi

Kredi al, mobil uygulamada veya webde kullan, hızla fal gönder!

Hemen Al

Fal Türleri

Farklı fal türleri, daha fazla yorumlama seçeneği.

Kahve

Türk kahvesi keyfinden sonra, telveleri çalkala, fincanı ters çevirip kapat. Sonra en yetenekli kahve falı yorumcularımızdan birini seç ve kahve falı resimlerini gönder. 'Bir fincan kahvenin kırk yıllık hatırı var' derler ya, bizim için de kahve falı keyifli bir sohbet ve iletişim aracı. Tek bir fincanla başlayan bu hikaye uzun dostluklara, gerçek arkadaşlıklara dönüşsün.
Fal Baktır

Tarot

Bilinen en eski kehanet yöntemlerinden biri olan tarot falı destesi 78 karttan oluşur. Sen de en yetenekli tarot yorumcularımızdan arzu ettiğine seçtiğin kartları gönder ve sorularına yanıt bul. Maalesef tarot falı kartlarına genel soru sorulamaz, spesifik olmak gerekir. Her türlü soruya cevap veren Kelt Haçı Açılımı için 10 Kart, ilişkiler hakkındaki sorulara cevap veren İlişki Açılımı için 7 Kart, ve bir karar öncesi başvurulan Karar Açılımı için 7 Kart seçmelisin.
Fal Baktır

Astroloji

Binnaz Abla Astroloji bölümümüzde her biri konusunda uzman, Astroloji eğitimi almış profesyonel danışmanlarımız ile hizmetimizi sürdürmekteyiz. Bu danışmanlık hizmetimiz randevu ve telefon ile canlı bağlantı ile gerçekleşecek ve ortalama servis süremiz verilen yorum türüne göre yaklaşık 1 - 1,5 saat olacaktır. Bu hizmetimizin bedeli 199 - 229 TL'dir.
Fal Baktır

Rüya Yorumu

Rüyalar insanlık tarihi boyunca bize kılavuzluk etmiş ve yol göstermiştir. Sen de rüyalarının ne anlama geldiğini merak ediyorsan, uzman rüya yorumcularımız arasından tercih ettiğini seçebilir ve rüyanı anlatabilirsin. Yorumcumuz verdiğin bilgiler ışığında sana özel yorumları ile sana kılavuzluk edecek.
Fal Baktır

Katina Aşk Falı

Aşk hayatınız hakkında en doğru bilgileri vermesiyle ünlü olan Katina’nın Deste Falı İzmir'li meşhur falcı Katina'dan gelmektedir. 'Deste' adı verilen 65 karttan oluşur. Katina Aşk Falı destesindeki kişilerin geçmişte yaşamış karakterler olduğuna inanılır. Tarot falına benzer şekilde bakılır. Sen de en yetenekli Katina Aşk Falı yorumcularımızdan arzu ettiğine seçtiğin kartları gönder ve sorularına yanıt bul.
Fal Baktır

İskambil

İskambil falı, en eski kehanet yöntemlerinden biridir ve oyun kartlarının 14. yüzyılın başında Avrupa'da icadından hemen sonra ortaya çıkmıştır. Okunma yöntemi Tarot kartlarına benzemektedir, ve çesitli farklı açılımlar yapılabilir ve iskambil falına bakmanın farklı metodları vardır. Problemlerinize hızlı bir çözüm bulmak istediğinizde de desteden seçtiğiniz kartın anlamına bakmanız yeterli olacak.
Fal Baktır

Durugörü

Durugörü beynimizin yaymış olduğu dalgaların zaman ötesi boyutlardan tekrar bize geri gelmesi ve hayal merkezimize aktarılmasıdır. Bazı kelimeler açık ve net görüş anlamından gelir, bu bir obje, bir yer veya fiziksel herhangi bir şey hakkında önceden hissetme hissine denir.
Fal Baktır

El Falı

El falı, kişinin karakterini ve geleceğini tahmin etme metodudur. Bütün dünya coğrafya ve kültürlerinde bilinen bu fal türü elin avuç içi kısmı, parmak ve eklem şekillerinin oluşturduğu şekil ve çizgilerin yorumlanması ile bakılır.
Fal Baktır
Home
Anasayfa
Kredi
Kredi Satın Al
Fallarım
Login
Giriş Yap

Giriş Yap

ya da
Giriş yapmak için e-posta adresinizi ve parolanızı girin.
Şifreni mi unuttun?
Giriş
Kayıt olarak ya da giriş yaparak Kullanım Koşullarını okuduğumu ve kabul ettiğimi beyan ederim.

Kayıt Ol

Size özel bir deneyim için Binnaz'a katılın ve indirimlerden haberdar olun!
Kayıt Ol

Kaydol

Üyelerimize tanıdığımız ayrıcalıklardan faydalanmak istiyorsan aşağıdaki formu doldurarak sitemize kayıt olabilirsin.
ya da
Kayıt olarak ya da giriş yaparak Kullanım Koşullarını okuduğumu ve kabul ettiğimi beyan ederim.
Zaten üye misiniz? Giriş yapın

Şifre Sıfırla

Eğer daha önce şifre oluşturmadıysan veya şifreni unuttuysan, aşağıdaki formu doldurup e-mail adresine şifre sıfırlama talebi gönderebilirsin.

Üye Kategorileri Hakkında Bilgi

Üyelerimiz harcadıkça kazanıyor. Yer seviye yeni fırsatlar sunuyor.