Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Biz binnaz.com olarak, bitmeyen dostluk ve müşteri memnuniyeti anlayışını benimsiyoruz. Sizlere müşteri değil, takipçimiz, dostumuz demeyi tercih ediyoruz ve sizlerin görüş ve önerileri binnaz.com için çok önemli, ancak bu sayede size en üst düzeyde hizmet vermek için kendimizi geliştirebiliriz.

Sizlere insan odaklı ve kişisel bir hizmet sunduğumuz için kimi zaman yorumlarımız sizin beklentinizi karşılamayabiliyor. Lakin, memnuniyetiniz binnaz.com ailesinin güvencesi altındadır.

Yorumlarımızdan memnun kalmamanız dahilinde lütfen bize hiç çekinmeden yazınız. Sizlerin memnuniyetini en üst seviyede tutmak için çalışmalarımıza devam ederken, binnaz.com yorumcularının çalışma koşulları ve memnuniyeti hizmetimizin odağındadır. Bu sebeple, doğabilecek sorunlarda, elimizden geldiği sürece her iki tarafında memnun olacağı çözümü üretmeye çalışacağız.

Unutmayınız, biz sizin memnuniyetiniz için varız

Giriş Yap

ya da
Giriş yapmak için e-posta adresinizi ve parolanızı girin.
Şifreni mi unuttun?
Giriş

Kayıt Ol

Fal baktırmanızı kolaylaştırmak için kayıt olun ve dükkan indirimlerinden haberdar olun!
Kayıt Ol

Kayıt Ol

Üyelerimize tanınan ayrıcalıklardan siz de faydalanmak istiyorsanız aşağıdaki formu kullanarak sitemize kayıt olabilirsiniz.
ya da
Zaten üye misiniz? Giriş yapın

Şifre Sıfırla

Eğer daha önce şifre oluşturmamış ve ya şifrenizi unutmuş iseniz, aşağıdaki formu kullanarak mail adresinize bir şifre sıfırlama talebi gönderebilirsiniz.

Üye Kategorileri Hakkında Bilgi

Üyelerimiz harcadıkça kazanıyor. Yer seviye yeni fırsatlar sunuyor.