İskambil Falı

İskambil Falı

Iskambil fali, en eski kehanet yontemlerinden biridir ve oyun kartlarinin 14. yuzyilin basinda Avrupa'da icadindan hemen sonra ortaya cikmistir. Okunma yontemi Tarot kartlarina benzemektedir, ve cesitli farkli acilimlar yapilabilir ve iskambil falına bakmanın farkil metodlari vardir. Problemlerinize hızlı bir çözüm bulmak istediğinizde de desteden seçtiğiniz kartın anlamına bakmanız yeterli olacak.

Kartlar dört elementle (Hava, Toprak, Ateş ve Su) bağlantılıdır. Her bir elementte 13 kart vardır ve 13 rakamı 13 Kameri Ayı temsil etmektedir. Ayrıca toplamda 52 tane olan kart sayısı da yılın 52 haftasını göstermektedir.

Maça kartlarının elementi havadır ve genellikle dedikoduları, rekabeti, sırları ve hayal kırıklıklarını temsil ederler. Karo kartlarının elementi topraktır ve genellikle kariyer ile parasal durumları temsil ederler. Sinek kartlarının elementi ateştir ve kariyeri, tutkuyu ve başarıyı temsil etmektedir. Bu kartlar genellikle başarı ve mutluluğa işarettir. Kupa kartlarının elementi sudur ve aşkı, dostluğu, mutluluğu ve duyguları temsil eder. Genel anlamda bu kartların mutluluk kartları olduğunu söyleyebiliriz.

Bir desteyi dağıtmadaki temel anlayış kartları karıştırırken problemlerinize veya cevabını almak istediğiniz soruya odaklanmak ve kartları belli bir düzende çekerek masaya koymaktır. Yapmaniz gerekenler cok basit; cevabını hemen almak istediğiniz bir soru için desteden tek bir kâğıt çekilir. Sık kullanılan açılımlardan biri desteden üç kart çekmekle gerçekleştirilebilir, çektiğiniz ilk kart geçmişinizi yansıtır, ikinci kart şu anki durumunuzu yansıtır ve üçüncü kart ise gelecekte alacağınız sonuçlarla ilgili size bilgi verir. Bazen de hayatınıza genel olarak bakmak isteyebilirsiniz ki bu durumlar için daha geniş bir açılım vardır. Bu metotta üç farklı kategoriye ait üç kart çekilir, ilk kategori sizi, ikincisi ailenizi ve arkadaşlarınızı, üçüncüsü ise beklentilerinizi, olmasını istemediğiniz şeyleri ve geleceğinizi yansıtır.

Nasıl İskambil Falı Baktıracağım?

Yorumcunu Seç
1

Yorumcunu Seç

En yetenekli yorumcularımızdan arzu ettiğinizi seçiniz.

Falını Gönder
2

Falını Gönder

Formdaki bilgileri eksiksiz doldurup, kartlarınızı seçiniz.

İşlemi Onayla
3

İşlemi Onayla

Pratik ve güvenli ödeme adımları ile işleminizi onaylayınız.

İskambil Falı Baktır

Giriş Yap

ya da
Giriş yapmak için e-posta adresinizi ve parolanızı girin.
Şifreni mi unuttun?
Giriş

Kayıt Ol

Fal baktırmanızı kolaylaştırmak için kayıt olun ve dükkan indirimlerinden haberdar olun!
Kayıt Ol

Kayıt Ol

Üyelerimize tanınan ayrıcalıklardan siz de faydalanmak istiyorsanız aşağıdaki formu kullanarak sitemize kayıt olabilirsiniz.
ya da
Zaten üye misiniz? Giriş yapın

Şifre Sıfırla

Eğer daha önce şifre oluşturmamış ve ya şifrenizi unutmuş iseniz, aşağıdaki formu kullanarak mail adresinize bir şifre sıfırlama talebi gönderebilirsiniz.

Üye Kategorileri Hakkında Bilgi

Üyelerimiz harcadıkça kazanıyor. Yer seviye yeni fırsatlar sunuyor.