Hakkımızda

Hakkımızda

Doğma büyüme Ankaralı olan Binnaz Abla, 1974’te Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden mezun oldu ve tam 35 yıl boyunca mesleğini icra etti. Sosyal hayatında kahvenin hatırına kurduğu dostluklar hiç sarsılmadı ve ne zaman bir araya gelinse fincanlar kapatıldı. Hatta kahve falındaki yeteneği sınırları aştı, yurt dışında yaşayan oğlu Sertaç’ın arkadaşları da fincanlarındaki görüntüleri e-posta yolu ile göndermeye başladılar. Yani farkında olmadan “fotoğrafını gönder, bakıp seni arayayım” konseptinin yaratıcısı oldu diyebiliriz.

Bu talebin artması ile birlikte, 2010 yılı Ekim ayında oğlu Sertaç, Binnaz Hanım’ın hobisini daha geniş kitlelere yayacak bir sistem geliştirdi ve “binnaz.com” sitesini annesine doğumgünü sürprizi olarak hayata geçirdi. “binnaz.com” takipçilerimizin isteği ve beklentileri ile gelişip büyüdü. Teknik sorumlumuz Kaya'nın da takıma katılması ile kısacık sürede yetenekli bir yorumcu ekibi topladık. Kahve falının yanı sıra dünya çapında Tarot ve Katina gibi fal türleri, astroloji ve rüya yorumu hizmeti veren hatta dert ortağı bile olduğumuz çok farklı bir konuma ulaştık.

Binnazabla ailesi için fal, keyifli bir sohbet, iletişim ve eğlence aracı. Taleplerinize her zaman olumlu bir yaklaşım ve içtenlikle cevap vermeye çalıştığımız için bu enerjinin sizlere de yansıdığına inanıyoruz. Küçücük bir fincanla başlayan bu hikayenin uzun dostluklara, gerçek arkadaşlıklara dönüşmesini umuyoruz.

“binnaz.com” büyük hedefleri olan ve bu hedefleri için çok çalışan olağanüstü hatta doğaüstü bir aile. Uzun vadeli hedefimiz ise toplumun önde gelen sorunlarına yenilikçi çözümler getirmek, bu sorunların ortadan kaldırılması için proje üretmek ve sistematik değişim yaratmak.
Home
Anasayfa
Kredi
Kredi Satın Al
Yorumlarım
Login
Giriş Yap

Giriş Yap

ya da
Şifremi Unuttum
Giriş
Giriş yaparak Kullanım Koşullarını okuduğumu ve kabul ettiğimi beyan ederim.

Kayıt olarak Kullanım Koşullarını okuduğumu ve kabul ettiğimi beyan ederim.

Şifre Sıfırla

Eğer daha önce şifre oluşturmadıysan veya şifreni unuttuysan, aşağıdaki formu doldurup e-mail adresine şifre sıfırlama talebi gönderebilirsin.

Üye Kategorileri Hakkında Bilgi

Üyelerimiz harcadıkça kazanıyor. Yer seviye yeni fırsatlar sunuyor.