BİNNAZ
Hakkımızda
Hakkımızda

Binnaz Abla doğma büyüme Ankara'lı. 1974'te Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden mezun olur olmaz açtığı eczanesinde tam 35 yıl eczacılık mesleğini icra etti. Bu süre içinde dostlarla ne zaman bir araya gelse muhakkak kahveler içilir, kahveler içilince de fincanlar kapatılırdı. 'Bir fincan kahvenin kırk yıllık hatırı var' derler ya, zamanla öyle bir durum gelişti ki yurt dışında yaşayan oğlu Sertaç'in arkadaşları da fincan resimlerini e-mail olarak göndermeye başladılar.

Bu talep zamanla daha da artmaya başlayınca Oğlu Sertaç 2010 yılı Ekim ayında, annesi Binnaz Hanım'in bu hobisini daha geniş kitlelere yaymak için binnaz.com'u ona doğumgünü hediyesi olarak hayata geçirdi. binnaz.com takipçilerimizin isteği ve beklentileri ile gelişip büyüdü; teknik sorumlumuz Kaya'nin da binnaz.com takımına katılması ile bu kısacık sürede sadece Binnaz Hanım'in yorumladığı kahve falı üzerine kurulmuş olan web sitemiz, bugün farklı yorumcuları ile kahvenin yanında tarot, astroloji, katına, rüya yorumu ve dert ortağı hizmetlerimizle bütün dünyaya hizmet veren çok daha farklı bir konuma geldi.

Binnazabla ailesi için fal, keyifli bir sohbet, iletişim ve eğlence aracı. Taleplerinize her zaman olumlu bir yaklaşım ve içtenlikle cevap vermeye çalıştığımız için bu enerjinin sizlere de yansıdığına inanıyoruz.; ve bir küçücük fincanla başlayan bu hikayenin uzun dostluklara, gerçek arkadaşlıklara dönüşmesini umuyoruz.

binnaz.com büyük hedefleri olan, ve bu hedefleri için çok çalışan olağanüstü hatta doğaüstü bir aile. Uzun vadeli hedefimiz, toplumun önde gelen sorunlarına yenilikçi çözümler getirmek, bu sorunların ortadan kaldırılması için proje üretmek ve sistematik değişim yaratmak.