Durugörü

Durugörü

Durugörü, beynimizin yaymış olduğu dalgaların zaman ötesi boyutlardan tekrar bize geri gelmesi ve hayal merkezimize aktarılmasıdır. Bazı kelimeler açık ve net görüş anlamından gelir, bu bir obje, bir yer veya fiziksel herhangi bir şey hakkında önceden hissetme hissine denir. Bunlar 3 farklı konuma ayrılır; 1. Gelecekteki olacak olayları önceden tahmin etmek, 2. Geçmişteki olayları görmek 3. Gerçek insanların göremeyeceği şeyleri görmek. Durugörü ya da diğer adı ile uzaktan algı, düşünce aktarımı, telepati diye adlandırlan bir karışımdır. Durugörüde, çoğunlukla soluk, kısa süreli hızlı geçen, puslu görüntüler görülür. Herkes duyugörüyü deneyebilir ve başarabilir, bunu yapabilmek için biraz çalışma yeterli olacaktır. Duyugörü diğer adıyla uzaktan algı düşünce akımı, telepati olarak da adlandırılabilir.

Nasıl Durugörü Baktıracağım

Yorumcunu Seç
1

Yorumcunu Seç

En yetenekli yorumcularımızdan arzu ettiğinizi seçiniz.

Falını Gönder
2

Derdini Anlat

Formdaki bilgileri eksiksiz doldurup, derdini anlat.

İşlemi Onayla
3

İşlemi Onayla

Pratik ve güvenli ödeme adımları ile işleminizi onaylayınız.

Durugörü

Giriş Yap

ya da
Giriş yapmak için e-posta adresinizi ve parolanızı girin.
Şifreni mi unuttun?
Giriş

Kayıt Ol

Fal baktırmanızı kolaylaştırmak için kayıt olun ve dükkan indirimlerinden haberdar olun!
Kayıt Ol

Kayıt Ol

Üyelerimize tanınan ayrıcalıklardan siz de faydalanmak istiyorsanız aşağıdaki formu kullanarak sitemize kayıt olabilirsiniz.
ya da
Zaten üye misiniz? Giriş yapın

Şifre Sıfırla

Eğer daha önce şifre oluşturmamış ve ya şifrenizi unutmuş iseniz, aşağıdaki formu kullanarak mail adresinize bir şifre sıfırlama talebi gönderebilirsiniz.

Üye Kategorileri Hakkında Bilgi

Üyelerimiz harcadıkça kazanıyor. Yer seviye yeni fırsatlar sunuyor.